Zpět do obchodu

Registrace

O mně

TAPATA, to je značka bot, kterou jsem vytvořila, abych plnila sny. Jaké sny?

Chci plnit sny odvážných, bohémských, hravých, elegantních žen, které touží po maximálně pohodlných, originálních botách.

 

Pro koho jsou mé boty určeny?

Pro ženy, které milují neokázalý luxus

Pro ženy, které si chtějí užívat každý den a nemyslet na to, kde je tlačí bota

Pro ženy, které ocení mimořádné pohodlí

Pro ženy, které chtějí předejít vzniku haluxu

Pro ženy, které našly svůj vlastní styl

Pro ženy, které milují přírodní materiály

Pro ženy hravé, se smyslem pro humor, které se nebojí vybočit

 

A proč zrovna já? Proč nedělám něco jiného?

Celý život jsem se živila psaním článků, reportáží a obchodních textů, ačkoli jsem vystudovaný ekonom. To mě ale přestalo uspokojovat a potřebovala jsem tvořit rukama.

Na náhody nevěřím. Miluji synchronicity, a tak byla jen otázka času, kdy potkám báječnou Veroniku Mocovou, která je lektorkou ručního šití bot. Inspiraci čerpám v přírodě, v baru, ve spánku, při pohledu z okna nebo když shrabuji listí.

Jsem poměrně nekonformní, dělám si věci po svém, když to jde, a takhle je to i s ruční tvorbou bot. Na druhou stranu jsem pedant, takže lpím na tom, aby všechno sedělo, jak má. A hlídám si i detaily.

Používám luxusní hovězí kůži. V tom jsem konzervativní. Ale kombinovat barvy a zkoušet vzory, to je něco, co mě nesmírně baví. Každá z nás má v sobě vnitřní dítě, které touží po pozornosti a láskyplném přijetí. 

Ručně střižené, barvené, malované a ručně šité boty budou vaše vnitřní dítko hýčkat. Zůstanete nohama pevně na zemi, ale hlavou se budete vznášet v oblacích.

Zpět do obchodu